rito2.jpg

Ο ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ

Την Τρίτη 17 Μαίου 2016 επισκεφτηκαν το σχολείο μας εκπρόσωποι του Ποδηλατικού Αθλητικού Συλλόγου Ορεεστιάδας και ενημέρωσαν τους μικρούς μαθητές για θέματα σχετικά με το ποδήλατο. Η επίσκεψη έγινε στα πλαίασια του πρόγράμματος κυκλοφοριακής αγωγής. Ο πρόεδρος του συλλόγου, κ.Λεβέντης, με τη βοήθεια ενός αθλητή της ποδηλασίας έλυσαν τις απορίες των παιδιών σχετικά με το ποδήλατο και τους έδωσαν χρήσιμες συμβουλές για το σωστό τρόπο κυκλοφορίας μέσα στην πόλη. Τους ευχαριστούμε ολόψυχα!!!

Τις προηγούμενες ημέρες είχε πραγματοποιηθεί επίσκεψη στο Λαογραφικό Μουσείο της πόλης για να μάθουν τα παιδιά για τον παραδοσιακό τρόπο παρασκευής του.ψωμιού, κάτι που διασκέδασαν με την ψυχή τους. Να ευχαριστήσουμε τους υπευθύνους του Μουσείου και να τους ευχηθούμε να συνεχίσουν την υπέροχη αυτή προσπάθεια.

World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΒΙΒΛΙΑ