rito2.jpg

dsc07529.jpg
Ο ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

«Ρατσισμός και Διαφορετικότητα,   όλοι διαφορετικοί   όλοι ίσοι»

alt

Με επιτυχία διοργανώθηκε στο σχολείο μας η Πανελλήνια ημέρα του Σχολικού Αθλητισμού και διαθεματική προσέγγιση στην διαθεματική υποστήριξη του θεματικού άξονα «Ρατσισμός και Διαφορετικότητα,   όλοι διαφορετικοί   όλοι ίσοι» την Δευτέρα 6- 10-2014 την κινητική   δραστηριοποίση των μαθητών και την ευαισθητοποίηση  τους σε θέματα   ρατσισμού και   διαφορετικότητας.   Την γενική    επιστασία της διοργάνωσης είχε ο Γυμναστής κ. Γκροζούδης Φύλλης, ενώ παρευρέθηκαν και απο τον Α.Ο . Ορεστιάδας ο προπονητής  κ. Στέλιος Κεμανετζής αλλά και οι αθλητές του Ομίλου ο Αμερικανός  Ραυαν Σκότ Τόμσον και ο Βραζιλιάνος Σάντρο Ροντρίγκεζ Λούνα.

World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΒΙΒΛΙΑ